Cantoni Motor

Ema Elfa

EMA-ELFA

Fabryka Ema-Elfa od roku 1954 kontynuuje z powodzeniem produkcję w szerokim zakresie 'różnorakiej aparatury elektrycznej'.

obrazek

Wyroby firmy znajdują zastosowanie w wielu różnych gałęziach gospodarki m.in. w przemyśle elektromaszynowym, stoczniowym, budownictwie, czy górnictwie.

Nasz cel, to stworzenie bardziej inteligentnych, zrównoważonych i innowacyjnych rozwiązań wychodzących naprzeciw potrzebom naszych klientów.

obrazek

Odpowiednie umiejętności i kompetencje naszej załogi, wsparte systematycznym inwestowaniem w park maszynowy, pomagają zwiększyć wydajność i poprawiają naszą solidność.

Ema-Elfa Sp. z o.o. produkuje i dostarcza:

Hamulce elektromagnetyczne AC/DC stosowane do hamowania ruchu obrotowego wału silnika lub maszyny po wyłączeniu napięcia zasilającego.

Zespoły samohamowne które są gotowymi elementami napędowymi zestawionymi z silnika elektrycznego oraz hamulca elektromagnetycznego.

Zwalniaki elektrohydrauliczne stosowane w urządzeniach wymagających napędu liniowego o określonej sile i skoku (hamulce, klapy, zawory).

Hamulce i sprzęgła proszkowe o konstrukcji umożliwiającej płynną regulację przenoszonego momentu obrotowego.

Przyciski sterownicze przewidziane do stosowania w obwodach sterowniczych i sygnalizacyjnych instalacji pracujących w niekorzystnych warunkach środowiska - są odporne na działanie wody i zapylenie (IP66).

Odłączniki i przełączniki służące do otwierania i zamykania nieobciążonych obwodów w sieciach przemysłowych prądu stałego i zmiennego.

Gniazda i wtyczki łączące baterie akumulatorów z prostownikiem.

Skrzynki narzędziowe wykonywane w kilkunastu odmianach z blachy stalowej malowanej proszkowo, mogą posiadać wkłady formowane podciśnieniowo.

Śruby i wrzeciona walcowane na zimno.

Regulatory prądu.

Układy zasilające.

Usługi: obróbka skrawaniem, plastyczna, galwaniczna, wykonawstwo form wtryskowych, kokil, tłoczników itp.

Remonty silnikowych układów napędowych (silnik - hamulec).